Transport mebli województwo pomorskie i na terenie kraju.
Montaż mebli u klienta.

Wszystkim klientom oferujemy transport i montaż mebli. Główny zasięg naszego działania to województwo pomorskie i województwa ościenne, ale realizujemy również zamówienia na terenie całego kraju i zagranicą. Dostarczamy meble własnym transportem, a nasi montażyści to pracownicy o długoletnim stażu, posiadający bogate doświadczenie i wysokie umiejętności. Montaż odbywa się sprawnie i cicho, a jego termin dopasowany jest do potrzeb klienta, także poza godzinami pracy.

samochod

Projektowanie wnętrz powierzchni biurowych
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zawsze będzie Państwa obsługiwał jeden z naszych pracowników, odpowiedzialny za koordynowanie kontaktów z Państwa firmą. Na podstawie dokumentacji technicznej lub pomiarów dokonanych przez naszego pracownika i w oparciu o Państwa wytyczne, wykonujemy komputerowy projekt powierzchni biurowych w formie rzutu z góry oraz wizualizację przestrzenną zaproponowanych pomieszczeń.

blank

Oferujemy Państwu pełen zakres obsługi związanej z wyposażeniem pomieszczeń biurowych, hotelowych i użyteczności publicznej.

blank

Nasi pracownicy dokonują pomiarów pomieszczeń, służą pomocą i doradzają w wyborze jak najlepszych rozwiązań oraz wykonują projekty wnętrz.

blank

Meble są dostarczane we wskazane przez klienta miejsce w uzgodnionym terminie i montowane przez naszych montażystów.

blank

Na nasze produkty udzielamy kilkuletniej gwarancji, której okres zależy od rodzaju zakupionego asortymentu. W razie potrzeby, niezwłocznie realizujemy naprawy gwarancyjne.

blank

Oferujemy również serwis pogwarancyjny, a w przypadku oferty Nowy Styl jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym napraw pogwarancyjnych bez względu na miejsce zakupu tego asortymentu.

blank